Çeşme Aya Haralambos Kilisesi’nde 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel konser

Çeşme, Sevgililer Günü’nde unutulmaz bir müzik şölenine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. İzmir Big Band, 14 Şubat 2024’te Aya Haralambos Kilisesi’nde gerçekleşecek olan özel konseriyle aşkın evrensel dilini farklı dillerdeki şarkılarla kutlayacak. Etkinlik, aşkı müzikle ifade etmek isteyen herkes için ücretsiz olup, Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve Almanca olmak üzere beş farklı dilde performans sergilenecek.

Solister ve Orkestra Üyeleri ile Zengin Bir Müzik Kadrosu

Bu özel gecede, aşk şarkılarını yorumlayacak olan solistler Şeyma Özbay, Şeniz Çimen ve Tankut Esber, dinleyicilere duygusal bir yolculuk vaat ediyor. Onlara eşlik edecek olan İzmir Big Band’in yetenekli müzisyenleri; bass gitarda Emre Diyar, keyboardda Emrah Sayın, bateride Hakan Hakgönül, gitarda Tankut Esber ve trumpette Tevfik Kulak olacak. Her biri alanında usta bu sanatçılar, müzikseverlere unutulmaz bir deneyim sunmak için bir araya geliyor.

Çeşme Aya Haralambos Kilisesi’nde Büyüleyici Atmosfer

14 Şubat’ta Çeşme’nin tarihi ve mistik atmosferine sahip Aya Haralambos Kilisesi, bu özel konser için eşsiz bir mekan olarak seçilmiştir. Kilisenin büyüleyici akustiği ve göz alıcı mimarisi, konserin büyüsünü artıracak ve katılımcılara görsel bir şölen sunacak. Sevgililer Günü’nü anlamlı kılmak isteyen çiftler ve müzikseverler için kaçırılmayacak bir etkinlik olacak.

Etkinlik Detayları ve Ücretsiz Katılım

Etkinlik, 14 Şubat 2024 Çarşamba günü Çeşme Aya Haralambos Kilisesi’nde gerçekleşecek ve giriş ücretsizdir. Bu özel gecede, aşkın ve müziğin birleştiği eşsiz anları yaşamak isteyen herkes davetlidir. Müzik, aşkın evrensel dili olarak bu özel günde farklı dillerdeki şarkılarla kutlanacak. İzmir Big Band ve seçkin solistlerin performanslarıyla, Sevgililer Günü’nü kutlamak için daha romantik ve anlamlı bir yol düşünülemez.

Birlikte Müziğin ve Aşkın Kutlandığı Olağanüstü Bir Gece

Çeşme’de gerçekleşecek olan bu Sevgililer Günü konseri, aşkı müzikle kutlamak isteyen herkesi bir araya getiriyor. Farklı dillerdeki aşk şarkıları ve yetenekli sanatçıların performanslarıyla, katılımcılar için unutulmaz bir deneyim olacak. Aya Haralambos Kilisesi’nin eşsiz atmosferinde, müziğin ve aşkın birleştiği bu özel gecede yerinizi almak için planlarınızı şimdiden yapın. Sevgililer Günü’nü müzikle, aşkla ve romantizmle dolu bir atmosferde kutlamak için daha iyi bir fırsat bulamazsınız.

Bir yanıt yazın

*