Sıla, milli maç nedeniyle Çeşme konserini erteledi

Sevilen şarkıcı Sıla, Çeşme’de gerçekleştireceği konserini ertelediğini sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu. Bu karar, A Milli Futbol Takımı’nın çeyrek finale yükselmesi ve aynı gün oynanacak maçın önemine dikkat çekerek alındı. İşte detaylar…

A Milli Futbol Takımı’nın Zaferi ve Konser Ertelenmesi

A Milli Futbol Takımı, Avusturya’yı 2-1 yenerek çeyrek finale katılmaya hak kazandı. Vincenzo Montella yönetimindeki A Milliler, çeyrek finalde güçlü rakip Hollanda ile karşı karşıya gelecek. Milli takımımızın bu başarısı, tüm Türkiye’de büyük bir heyecanla karşılandı ve birçok etkinlik, bu önemli maçı izleyebilmek adına ertelendi.

Ünlü Rock yıldızı Hayko Cepkin de dün yaptığı açıklama ile konserini ertelediğini duyurmuştu. Cepkin’in ardından sevilen şarkıcı Sıla da yarın oynanacak milli maç dolayısıyla Çeşme konserini 2 Ağustos 2024 tarihine ertelediğini duyurdu.

Sıla’nın Sosyal Medya Açıklaması

Sıla, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Milli takımımızın maçı sebebiyle 6 Temmuz Çeşme konserimiz 2 Ağustos tarihine ertelenmiştir. Satın alınan biletler yeni tarihinde geçerli olacaktır. Milli takımımıza başarılar diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verdi. Bu paylaşım, Sıla’nın takipçileri tarafından büyük bir anlayış ve destekle karşılandı.

Biletlerin Geçerliliği ve Yeni Tarih

Sıla’nın açıklamasında belirttiği gibi, 6 Temmuz için satın alınan biletler, 2 Ağustos tarihinde de geçerli olacak. Bilet sahiplerinin herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmadan, aynı biletlerle konsere katılabilecekler.

Bir yanıt yazın

*