100. Yıl Cumhuriyet Balosu: Çeşme’de 100. yıl coşkusu

100. Yıl Cumhuriyet Balosu

Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vizyonuyla kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıldönümü, tüm yurtta coşkuyla kutlanacak. Bu özel günde, Atatürkçü Düşünce Derneği Çeşme Şubesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çeşme Şubesi’nin işbirliği ile gerçekleştirilecek olan Cumhuriyet Balosu‘na davetlisiniz.

Büyük Önder Atatürk’ün İzinde Yüz Yıl

Mustafa Kemal Atatürk, Türk milletini çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine taşıma hedefiyle birçok reformu hayata geçirdi. Bugün geldiğimiz noktada, O’nun izinde yürüyen milyonlarca birey, bu büyük devrimin yüzüncü yılını coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor.

100. Yıl Cumhuriyet Balosu
100. Yıl Cumhuriyet Balosu

Çeşme’de 100. Yıl Coşkusu

Bu özel yıldönümünde, Çeşme’nin eşsiz doğal güzellikleri eşliğinde, Atatürkçü Düşünce Derneği Çeşme Şubesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çeşme Şubesi’nin ortaklaşa düzenleyeceği bu balo, unutulmaz anılara sahne olacak.

Etkinlik Detayları

  • Tarih ve Saat: 30 Ekim 2023, Saat 19:00
  • Mekan: Boyalık Beach Hotel
  • İrtibat: 0 553 551 10 42

Bu tarihi günü unutulmaz kılmak adına, Atatürk’ün ilkeleri ve devrimleri doğrultusunda, Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirlerle bir araya gelmek, eğlenceyi ve dayanışmayı en üst seviyede yaşamak istiyorsanız, bu baloya katılım göstermeli, yüzüncü yıl coşkusuna ortak olmalısınız.

Cumhuriyet Coşkusunu Birlikte Yaşayalım

Bu özel günde, Atatürk’ün kurduğu cumhuriyetin yüzüncü yılını kutlama ayrıcalığını yaşamak, tarihe tanıklık etmek için Cumhuriyet Balosu‘na davetlisiniz. Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirler, sanatçılar, akademisyenler ve toplumun dört bir yanından gelen değerli bireylerle birlikte bu coşkuyu yaşamak için hazırlanın.

Not: Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak veya rezervasyon yapmak için belirtilen irtibat numarasından bilgi alabilirsiniz. Cumhuriyetimizin 100. yılında, Atatürk’ün izinde, birlikte nice 100 yıllara.

Bir yanıt yazın

*