16 Eylül Cumartesi günü Çeşme kuruluşunun 101. yılına özel Tan Taşçı konseri

Tan Taşçı

Çeşme, tarihi güzellikleri, muhteşem plajları ve sıcak yaz geceleriyle tanınan eşsiz bir tatil beldesidir. Bu eşsiz beldenin kuruluşunun 101. yıl dönümü, muhteşem bir etkinlikle kutlanıyor. Çeşme’nin tarihi ve kültürel zenginliğini bir araya getiren bu özel gün, Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Tan Taşçı’nın konseriyle taçlanacak.

Etkinlik Detayları

Çeşme’nin bu anlamlı gününde, 16 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’da Çeşme Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilecek olan bu özel konser, hem yerli hem de yabancı turistlerin büyük ilgisini çekeceğe benziyor. Amfi Tiyatro’nun tarihi dokusu ve akustiği, Tan Taşçı’nın sesiyle birleşerek unutulmaz bir geceye dönüşecek.

Tan Taşçı
Tan Taşçı

Çeşme Belediyesi’nin Katkıları

Çeşme Belediyesi, bölgenin kültürel ve sosyal yaşantısına sürekli olarak katkıda bulunmaya devam ediyor. Bu özel günde de bölge halkının ve turistlerin unutamayacakları bir etkinlikle buluşmalarını sağlıyor. Belediye’nin bu tür etkinliklerle hem bölge halkını hem de turistleri bir araya getirerek, Çeşme’nin tanıtımına büyük katkıda bulunduğunu söyleyebiliriz.

Tan Taşçı Kimdir?

Tan Taşçı, Türk pop müziğinin genç ve yetenekli isimlerinden biridir. Birçok hit şarkıya imza atmış olan sanatçı, dinamik sahne performansıyla da bilinir. Tan Taşçı’nın Çeşme Amfi Tiyatro’da vereceği konser, onun enerjik sahne şovlarıyla zenginleştirilmiş, unutulmaz bir müzik ziyafetine dönüşecektir.

Tan Taşçı
Tan Taşçı

Tüm Çeşme Halkı Davetli

Çeşme’nin bu özel gününde, tüm Çeşme halkı ve bölgeye tatil için gelen turistler bu özel konsere davetlidir. Unutulmaz bir gece yaşamak ve Çeşme’nin 101. yıl dönümünü coşkuyla kutlamak isteyen herkesi, 16 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’da Çeşme Amfi Tiyatro’ya bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

*