Çeşme’de 10 Ekim sabahı 4 saatlik elektrik kesintisi olacak sokaklar

Elektrik kesintisi / Görsel Kaynak: cesmegazete.com

10 Ekim 2023 Salı günü, Çeşme Cumhuriyet Mahallesi’nde programlı bir elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintinin sebebi, GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından şebeke yenileme ve bakım çalışmaları olarak belirtildi.

Elektrik Kesintisi Programı ve Süresi

  • Kesinti Başlangıç Tarihi ve Saati: 10-10-2023 Saat: 10:00
  • Kesinti Bitiş Tarihi ve Saati: 10-10-2023 Saat: 14:00 Bu kesinti süreci toplam 4 saat sürecek olup, bu süre zarfında belirtilen sokaklarda enerji verilemeyecektir.

Etkilenecek Bölgeler

Elektrik kesintisinden etkilenecek olan yerler şunlardır:

Cumhuriyet Mahallesi

  • 4337. Sokak
  • 4511. Sokak
  • 4512. Sokak
Elektrik kesintisi / Görsel Kaynak: cesmegazete.com
Elektrik kesintisi / Görsel Kaynak: cesmegazete.com

Kesinti Sebebi ve Bilgi Veren Kuruluş

Bu programlı kesinti, GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından şebeke yenileme ve bakım çalışmaları sebebiyle gerçekleşecek. Bu tür kesintilerin, daha kaliteli bir enerji altyapısı sunabilmek adına yapıldığını belirtmek isteriz.

İletişim ve Öneriler

Kesinti hakkında daha fazla bilgi almak, borç sorgulama, faturaya itiraz, öneri ve şikayetleriniz için GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin 186 numaralı elektrik arıza hattını arayabilirsiniz.

Özet olarak, Çeşme Cumhuriyet Mahallesi’nde yaşanan bu kesinti, bölge sakinlerinin daha kaliteli bir hizmet alabilmesi için gerçekleştirilen şebeke yenileme ve bakım çalışmalarından kaynaklanmaktadır. Kesinti süreci boyunca herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmıştır. Kesintiye maruz kalan bölge sakinlerinden, bu süre zarfında anlayış göstermelerini rica ederiz.

Bir yanıt yazın

*