Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin eşliğinde “Çok Aşk” Çeşme Alaçatı’da sinemaseverler ile buluştu

Son yılların dikkat çeken romantik komedisi olan “Çok Aşk”, Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin gibi yetenekli oyuncuların başrolde olduğu bir film olarak karşımıza çıkıyor. 28 Ekim Cumartesi günü, Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden biri olan Çeşme Alaçatı’da büyük bir ilgiyle karşılandı.

Bu özel gecede, The Stay Warehouse adlı mekanda düzenlenen gala etkinliği büyük ilgi gördü. Biletlerin günler öncesinden tükendiği bu etkinlikte, izleyiciler bu benzersiz mekanda filmi başrol oyuncuları ile birlikte izleme fırsatı buldu. Filmin hem senaristi hem de başrol oyuncusu olan Hasan Can Kaya, bu büyük ilgi karşısında duygularını; “Gördüğümüz bu ilgi sevgimizin, emeğimizin karşılıksız olmadığını gösteriyor. Güldükçe çoğalıyorduk şimdi daha da büyük bir aileyiz.” şeklinde ifade etti. Başarılı oyuncu Büşra Pekin ise, “Filmi izleyen her seyircinin gülen gözlerle bizi karşılaması, bir oyuncu için tarifsiz bir mutluluk.” diyerek duygularını paylaştı.

Çok Aşk Hakkında:

Coşkun ve abisi İrfan korsan film satarak hayatlarını sürdürmektedir. Coşkun’un hayali ünlü bir komedyen olup film yapmaktır. Bir gün Coşkun elinde korsan filmlerle hayatının aşkı Ayla’yla karşılaşır. Bir yandan film senaryoları yazan Coşkun, yazdığı senaryoyla beraber yapımcı Çetin’le buluşur. Buradan bir iş çıkmayacağını anlar. Umudunu kaybetmek üzereyken eski dostu Sinan’la karşılaşır. Son umut senaryoyu Sinan’a verir, fakat işler daha ilginç bir hal almaya başlar. Coşkun kendisini bir anda hem Ayla’nın gönlünü kazanmaya çalıştığı hem de sinema tutkusunun peşinden koştuğu bir maceranın içinde bulur.

Bir yanıt yazın

*