Ildır Mahallesi’nde Çocuk Oyun Alanı ve Spor Kompleksi açıldı

Çeşme’nin güzide mahallelerinden biri olan Ildır Mahallesi, yeni bir çocuk oyun alanı ve spor kompleksi ile donatıldı. Ildır Mahallesi Atatürk Caddesi Pınar Tesis yolu girişinde yer alan bu modern tesis, 30 Mayıs 2024 tarihinde Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli’nin katılımıyla coşkulu bir törenle açıldı.

Açılış Töreni ve Yoğun Katılım

Açılış törenine mahalle sakinlerinin ilgisi büyük oldu. Törene katılan vatandaşlar, çocukları ve gençleri için bu tür sosyal alanların artırılmasının önemine vurgu yaptı. Başkan Lal Denizli’nin açılış konuşmasında belirttiği gibi, bu tesis çocukların ve gençlerin sağlıklı gelişimine katkı sağlamak amacıyla tasarlandı.

“Çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlıklı gelişimi ve sosyalleşmeleri için güvenli bir alan kazandırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu projede emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum. Hep birlikte daha güzel bir Çeşme için çalışmaya devam edeceğiz,” dedi Başkan Denizli.

Açılışta Lal Denizli’de Futbol Oynadı

Açılış töreninde Başkan Lal Denizli, Ildırlı çocuklarla futbol oynayarak keyifli anlar yaşadı. Çocukların mutluluğu ve enerjisi, törene katılan herkesi etkiledi.

Çeşme Belediyesi’nin Vizyonu ve Gelecek Projeler

Çeşme Belediyesi, bu tür projelerle mahalle sakinlerine daha fazla sosyal alan kazandırmayı hedefliyor. Başkan Lal Denizli’nin vizyonu doğrultusunda, ilçede çeşitli sosyal, kültürel ve sportif alanların artırılması planlanıyor. Gelecek projeler arasında, mahalleler arası spor turnuvaları ve çocuk festivalleri gibi etkinlikler yer alıyor.

Bir yanıt yazın

*