Ilıca Spor Kulübü sporcularından Çeşme halkına çağrı

Çeşme’nin spor kulüplerinden Ilıca Spor Kulübü’nün futbolcuları, sosyal medya hesaplarından yaptıkları duyuru ile Çeşme halkına önemli bir çağrıda bulundu. Hafta sonu oynayacakları kritik maç öncesi taraftarlarının desteğini isteyen futbolcular, bu karşılaşmanın kendileri için hayati önem taşıdığını vurguladılar.

Süper Amatör Ligi Yolunda İlk Adım

Ilıca Spor futbolcuları, grubun son maçı olan bu karşılaşmayı kazanmaları halinde süper amatör lige çıkmak için ilk adımı atacaklarını ve Play-off’lara kalacaklarını belirttiler. Bu maçın kazanılması, takımın hayallerini gerçekleştirme yolunda büyük bir adım olacak. Ancak bu zorlu yolda yalnız olmadıklarını ve Çeşme halkının desteğine ihtiyaç duyduklarını ifade ettiler.

Tribün Desteğiyle Güçlü Olacağız

Takım oyuncuları, sahada ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını, ancak tribünlerdeki coşkulu taraftar desteği ile çok daha güçlü bir performans sergileyebileceklerini dile getirdiler. Çeşme’nin çocukları olarak başarılarını, zorluklarını ve mutluluklarını Çeşme halkı ile paylaşmak istediklerini belirten futbolcular, “Birlikte mücadele edelim, birlikte sevinelim ve birbirimize sahip çıkalım” sözleriyle çağrılarını güçlendirdiler.

Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Futbolcular, Çeşme halkına seslenerek, bu yolculukta birlikte olmanın önemini vurguladılar. Tribünlerde yer alarak, sesleri ve enerjileriyle takıma güç vermeleri çağrısında bulundular. Halkın desteğiyle her şeyi başarabileceklerine inandıklarını belirten futbolcular, “Sizi yanımızda görmek istiyoruz! Hep birlikte başarabiliriz!” ifadeleriyle duyarlılık çağrısında bulundular.

Maç Detayları

Maçın detaylarını da paylaşan futbolcular, karşılaşmanın 02 Haziran 2024 tarihinde, saat 17:00’de Çeşme 16 Eylül Stadı’nda oynanacağını duyurdular. Bu önemli maçı izlemek ve takıma destek vermek isteyen tüm Çeşme halkını tribünlere davet ettiler.

Çağrının tam metni:

“Sevgili Çeşme Halkı,

Biz Ilıca Spor Kulübü’nün futbolcuları olarak, hafta sonu oynayacağımız grubun son maçı bizim için çok önemli olduğunu belirtmek istiyoruz.

Maçı kazanmamız halinde süper amatör yolunda ilk adımımızı atarak Play-off’lara kalacağız. Bu maçı kazanmak, hayallerimizi gerçekleştirmek için büyük bir adım. Ancak sizin desteğinize ihtiyacımız var.

Sahada elimizden geleni yapacağız, ama tribünlerde sizin desteğinizle çok daha güçlü olacağız.

Bizler, Çeşme’nin çocukları olarak başarılarımızı da, zorluklarımızı da mutluluklarımızı da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Birlikte mücadele edelim, birlikte sevinelim ve birbirimize sahip çıkalım.

Hep birlikte, bu yolculukta bir arada olalım. Tribünlerde yerinizi alın, sesinizle, enerjinizle bize güç verin. Sizin desteğinizle her şeyi başarabiliriz!

Sizi yanımızda görmek istiyoruz! Hep birlikte başarabiliriz!

Maç Detayları:

Tarih: 02 Haziran 2024
Saat: 17:00
Yer: Çeşme 16 Eylül Stadı
Ilıcaspor Kulübü Sporcuları”

Bir yanıt yazın

*