İyi Parti Çeşme Belediye Başkan Adayı Havva Evci, yerel seçim öncesi Çeşmelilere seslendi

İyi Parti’nin Çeşme Belediye Başkan Adayı Havva Evci, yaklaşan yerel seçimler öncesinde Çeşme halkına hitaben bir mesaj yayınladı. Seçim kampanyası sürecinde bölge halkı ile birebir görüşmek için yoğun bir çaba sarf eden Evci, seçimlerin eşiğinde, tüm Çeşmelilere ulaşmanın ve onların desteğini kazanmanın önemini vurguladı.

Seçim Öncesi Yoğun Çalışmalar

Evci, “1,5 aydır sahalardayız, hepinize tek tek ulaşmaya çalıştık,” diyerek seçim kampanyası sürecinde gerçekleştirdikleri yoğun çalışmaları ve Çeşme’nin dört bir yanını kapsayacak şekilde, vatandaşlarla birebir iletişim kurma gayretlerini aktardı. Her ne kadar tüm bölgelere ulaşmak mümkün olmasa da, ekip olarak maksimum çaba sarf ettiklerini belirtti.

 

Seçmenin Önemi ve Mesajın Yansıması

Seçimlerin yaklaştığı bu dönemde, Havva Evci seçmenlerin önemine dikkat çekti ve onlara yönelik samimi bir çağrıda bulundu. Çeşmelilere, seçim günü kendilerine yakın hissettikleri, kolay ulaşabilecekleri ve doğrudan iletişim kurabilecekleri bir belediye başkanı seçme şansı olduğunu hatırlattı. Evci, “İnanıyorum ki sizler pazar günü sandığa gittiğinizde, sizlerin tanıdığı ve bildiği, çok kolay ulaşacağı belediye başkanınızı seçeceğinizi düşünüyorum,” ifadelerini kullandı.

Çeşme İçin Ortak Umut ve Beklenti

Evci, mesajında ayrıca, Çeşme halkının kendisine oy vereceği umudunu dile getirdi ve böyle bir destekle, Çeşme’nin mutlu, umutlu ve güler yüzlü bir yaşam sürdüreceğine olan inancını paylaştı. “Umut ediyorum İçinizden biri olan bana oylarını vereceksiniz. Biz yine Çeşme’de mutlu, umutlu güler yüzlü bir şekilde yaşamaya devam edeceğiz,” diyerek, yerel yönetimde halka yakın bir profil çizme ve Çeşme’nin geleceği için pozitif bir vizyon sunma niyetini vurguladı.