MHP Çeşme Belediye Başkan Adayı Esat Tanık’tan seçim sonrası duygusal mesaj. Lal Denizli’ye tebriklerini iletti

Çeşme, seçim sürecinin ardından dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Belediye Başkan adayı Esat Tanık, seçim sonrası bir mesaj yayınladı. 15 Ocak’ta başlayan ve seçim süreci boyunca Çeşme ve çevresinde büyük bir mücadele örneği sergileyen Tanık, yayınladığı mesajda hem teşekkürlerini iletti hem de geleceğe dair umutlarını paylaştı.

Bir Yolculuğun Sonu, Yeni Başlangıçların Habercisi

Tanık, mesajında bu sürecin kendisi için bir son değil, yeni başlangıçların ilk adımı olduğunu vurguladı. “Sevgili Hemşehrilerim,” diyerek başladığı duygusal mesajında, seçim kampanyası boyunca sergiledikleri mücadelenin altını çizdi ve bu süreçte yanında olan herkese tek tek teşekkür etti.

Gönülden Teşekkürler

MHP’nin Çeşme Belediye Başkan adayı, özellikle seçim kampanyası süresince kendisine destek veren ailesine, dava arkadaşlarına ve Çeşmeli hemşehrilerine minnettarlığını ifade etti. Bu süreçte kendisini yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen herkese canı gönülden teşekkürlerini sundu.

Çeşme’ye Hizmet Vurgusu

Tanık, tek amaçlarının güzel Çeşme’ye ve Çeşmeli hemşehrilerine hizmet etmek olduğunu belirterek, Çeşme’yi hak ettiği yerlere getirmek ve geliştirmek için var güçleriyle çalıştıklarını dile getirdi. Seçim sonucunda Çeşme’de 10 bin hemşehrisinin güvenini kazanmanın ve gönüllerine girmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Tüm Adaylara ve Lal Denizi Hanımefendiye Tebrik

Seçim sürecinde medeni, demokratik ve dürüst bir mücadele sergileyen tüm adayları tebrik eden Tanık, önümüzdeki beş yıl boyunca Çeşme’ye hizmet edecek olan Lal Denizi hanımefendiye başarılar diledi. Aynı zamanda, her bir adımın, çakılan çivinin ve yapılan icraatın denetçisi olacağını ve Çeşme için en iyisinin takipçisi olacağını belirtti.

Seçim Sonuçlarının Türkiye’ye Hayırlar Getirmesi Temennisi

Esat Tanık, mesajının sonunda, ülke genelinde milletin iradesiyle şekillenen seçim sonuçlarının tüm Türkiye’ye hayırlar getirmesini diledi. Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğunun altını çizerek, saygılarını sundu.

Bu duygusal ve umut dolu mesaj, Esat Tanık’ın seçim sonrası olgun bir duruş sergilediğini ve Çeşme’nin geleceği için hala umutlu olduğunu gösteriyor. Seçimler, bir yarış olsa da, sonunda kazananın Çeşme ve Çeşmeli hemşehriler olması en büyük temennimizdir.

Mesajın tamamı:

“Sevgili Hemşehrilerim; 15 Ocak itibariyle çıktığımız bu hayırlı yolculuğu bitirmiş bulunmaktayız. Öncelikle beni bu mevkiye layık gören çok kıymetli Genel Başkanıma ve Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederim. Bu aslında bir son değil yeni başlangıçların adımıdır.Seçim kampanyamız boyunca müthiş bir mücadele sergiledik ve elimizden geleni yaptık. Süreç boyunca yanımızda duran, destekleyen, gece gündüz demeden çalışan tüm dava arkadaşlarıma, abilerime, ablalarıma, kardeşlerime tek tek teşekkür ederim. Ayrıca bu çetin süreçte yanımda bir dakika ayrılmayan ve sonsuz desteklerini sunan ailem, sevgili eşim ve kızıma minnettarım. Tek amaç ve gayemiz güzel Çeşmemize ve Çeşmeli hemşehrilerimize hizmet etmekti. Çeşmemizi hak ettiği yerlere getirmek ve geliştirmekti. Seçim sonucunda güzide ilçemizde ikamet eden 10 bin hemşehrimizin güvenini kazanmış ve gönüllerine girmiş olduğumuzu gördüm ve hepsine minnettarım. Bizi destekleyen veya desteklemeyen tüm hemşehrilerime canı gönülden teşekkür ediyorum. Ayrıca, seçim sürecinde medeni, demokratik ve dürüst bir şekilde mücadele eden tüm adayları tebrik ediyor ve önümüzdeki 5 yıl boyunca Çeşmemize hizmet edecek olan Lal Denizi hanımefendiye başarılar diliyorum. Lakin, içimizde atılan her adımın, çakılan her çivinin, yapılan her icraatın denetçisi ve gözlemcisi olacağım. Sandıkta atılan her bir oyun sesi ve her hamlenin takipçisi olacağım. Ülkemiz genelinde milletimiz kararını verdi. Tüm Türkiye’de seçim sonuçlarının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Saygılar, Esat TANIK”

Bir yanıt yazın

*