Şebnem Demir yeni projeleri öncesinde Çeşme sahillerinde soluklandı

Şebnem Demir - Beach of Momo

Geçen sezona damgasını vuran ve gittiği her yeri kendine hayran bırakan Şebnem Demir, yine gündemdeki yerini aldı. Bu defa, tatil ve iş hayatının yoğun temposunu bir arada götürmeyi başaran bu başarılı iş kadını, İzmir Bayraklı’daki yeni projeleri öncesinde bir mola verip Çeşme’nin eşsiz sahillerinde soluklandı.

Sosyal Yaşamın Gözde İsmi: Şebnem Demir

İspanya’dan İbiza’ya, Bodrum’dan Göcek’e kadar birçok elit destinasyonda tatilini gerçekleştiren cemiyet hayatının parlayan yıldızı, Şebnem Demir, tatilin tadını doyasıya çıkarıyor. Sezonun yoğunluğundan sonra, Ekim ayında İzmir Bayraklı’da halka sunulacak olan yeni şubesinin hazırlıklarını titizlikle sürdürüyor.

Şebnem Demir - Beach of Momo
Şebnem Demir – Beach of Momo

Estesante’nin Başarılı İsmiyle Tanışın: Şebnem Demir

Estesante kliniklerinin ardından, Estesante Beauty markasıyla da adından sıkça söz ettiren Şebnem Demir, iş hayatındaki başarısını Çeşme’deki tatilinde de sürdürüyor. İstanbul’un hareketli ve yoğun temposundan sıyrılıp, Çeşme’nin huzurlu atmosferinde enerjisini topluyor.

Yeni Sezon Hazırlıkları Devam Ediyor

Yeni sezon öncesi tatilin ve işin yoğunluğunu bir araya getiren Şebnem Demir, Çeşme’deki tatili ile hem dinleniyor hem de iş hayatındaki yeni projeleri için enerji topluyor. Ekim ayında İzmir Bayraklı’da kapılarını açacak olan yeni şubesine dair her detayı yakından takip ediyor.

Tatildeki Keyifli Anlar

Çeşme’nin benzersiz doğası ve sakin atmosferi, Şebnem Demir’in yorgunluğunu atmasına olanak tanıyor. Kısa süreliğine de olsa bu tatil, ona yeni sezonda daha enerjik ve dinamik olma fırsatı tanıyor. Tatilinin keyfini çıkaran Şebnem Hanım, tüm enerjisiyle yeni sezona hazırlanıyor.

Cemiyet hayatının ve sosyal yaşamın öne çıkan ismi Şebnem Demir, tatilin ve işin mükemmel kombinasyonunu Çeşme Beach of Momo’da sergiliyor. Ekim ayında İzmir Bayraklı’da hayranlarıyla buluşacak olan yeni şubesini büyük bir heyecanla bekliyoruz. Hem iş hayatındaki başarısıyla hem de tatilindeki enerjisiyle göz dolduran Şebnem Demir, yeni sezona damgasını vurmaya hazır.

Bir yanıt yazın

*