Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli, Alaçatı’da esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli, Alaçatı Çarşı ve Alaçatı Pazar Yeri’nde esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulundu. Başkan Denizli, Alaçatılıların ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek, “Komşularımızın ve esnafımızın refahı ve huzuru için çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sizlerin her zaman yanındayız. Esnafımızın daha iyi koşullarda hizmet vermesi; daha temiz, daha düzenli ve daha güvenli bir Çeşme için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Alaçatı Çarşı ve Pazar Ziyaretleri

Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli, mahalle ziyaretlerine Alaçatı Mahallesi’nde devam etti. Alaçatı Çarşı ve Alaçatı Pazar Yeri’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Denizli, vatandaşlar, çarşı ve pazar yeri esnafı ile tek tek selamlaşarak onların taleplerini ve sorunlarını dinledi, çözüm önerileri üzerine konuştu. Denizli, Alaçatı Mahalle Muhtarı Emin Özen’i de ziyaret ederek daha yaşanabilir bir Alaçatı için çalışmalarına birlikte devam edeceklerini belirtti.

Çalışmalarımızı İvedilikle Sürdürüyoruz

Tüm gün süren ziyarette incelemelerde bulunarak, Alaçatılıların ihtiyaçlarını yerinde tespit eden Başkan Denizli, Çeşmelilerin sesi olmak, ihtiyaçlarını anlamak ve kalıcı çözümler bulmak için çalışmalarını ivedilikle sürdürdüklerini ifade ederek şunları söyledi:

“Bizler, Çeşme’nin güzelliklerini korumak ve geliştirmek için varız. Komşularımızın ve esnafımızın refahı ve huzuru için çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sizlerin her zaman yanındayız. Esnafımızın daha iyi koşullarda hizmet vermesi; daha temiz, daha düzenli ve daha güvenli bir Çeşme için çalışmaya devam ediyoruz. Sizlerin de katkıları ve desteği ile Çeşme’mizi daha da ileriye taşımak, daha güzel bir yer haline getirmek için kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.”

Alaçatı Çarşı ve Pazar Yeri: Esnaf ve Vatandaşlarla Buluşma

Başkan Denizli, Alaçatı Çarşı ve Pazar Yeri’ni ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla birebir temas kurdu. Ziyaret sırasında, esnafın karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Çarşı ve pazar yerlerinin daha temiz ve düzenli olmasına yönelik talepler değerlendirildi. Esnaf, Başkan Denizli’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, belediyenin desteklerinin artarak devam etmesini istediklerini belirtti.

Mahalle Muhtarı ile İşbirliği

Başkan Denizli’nin ziyaretinde Alaçatı Mahalle Muhtarı Emin Özen de yer aldı. Muhtar Özen, Alaçatı’nın daha yaşanabilir bir mahalle haline gelmesi için belediye ile işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Mahalle sakinlerinin taleplerini ve ihtiyaçlarını Başkan Denizli’ye ileten Özen, birlikte yürütülecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Hizmet Kalitesini Artırma Hedefi

Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli, ziyaretlerinin amacının esnaf ve vatandaşlarla birebir görüşerek onların ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve hizmet kalitesini artırmak olduğunu vurguladı. Alaçatı Çarşı ve Pazar Yeri’nde yapılan incelemeler sonucunda, özellikle temizlik, düzen ve güvenlik konularında esnafın talepleri doğrultusunda iyileştirme çalışmaları başlatılacağı açıklandı. Başkan Denizli, “Esnafımızın daha iyi koşullarda hizmet vermesi için elimizden geleni yapacağız” diyerek, bu konuda kararlı olduklarının altını çizdi.

Bir yanıt yazın

*