Çeşme Belediyespor deplasmanda 1 puan koparmayı başardı

Bölgesel Amatör Lig 4. Grup karşılaşmasında Çeşme Belediyespor, deplasman maçının zorlu rakibi Yıldızspor ile eşit skorla ayrıldı.

Maçın İlk Yarısında Neler Oldu?

Maçın heyecanı ilk dakikalarda hissedilirken, 24. dakikada Yıldızspor oyuncusu Gökhan Yılmaz takımını 1-0’lık avantajla öne geçirdi. Gökhan Yılmaz’ın bu golü, takımının morallerini yerine getirdi.

Ancak Çeşme Belediyespor, bu gole kayıtsız kalmadı. Takımın yetenekli oyuncusu Umut Kaya, 36. dakikada attığı mükemmel golle skoru 1-1’e taşıdı. İki takımın da mücadelesi ilk yarıda eşitlikle sonuçlandı.

İkinci Yarıda Neler Yaşandı?

İkinci yarı, tıpkı ilk yarı gibi bol golle ve heyecanla devam etti. 64. dakikada Yıldızspor’dan Oğuzhan Palaz, takımını bir kez daha öne geçirdi. Ancak bu sefer 2-1’lik skor avantajıyla.

Fakat Çeşme Belediyespor’un hırslı oyuncusu Adnan Malat, 76. dakikada attığı golle eşitliği sağladı. Adnan Malat’ın bu golü, takımı için kritik bir andı ve maçın skorunu belirledi.

Maç Sonrası Durum

2-2’lik eşitlikle tamamlanan maçın ardından Çeşme Belediyespor, deplasmanda kazandığı 1 puanla evine dönüş yaptı. Bu sonuçla beraber Çeşme Belediyespor, lig sıralamasında toplamda 4 puanla 6. sıraya yerleşti.

Bir yanıt yazın

*