Çeşme Belediyespor Kış Spor Okulu kayıtları başlıyor

Çeşme Belediyespor Kış Spor Okulu

Çeşme Belediyespor Kış Spor Okulu, çeşitli spor branşlarında eğitim verme amacıyla kurulmuştur. Eğitim programında; Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, Jimnastik, Taekwondo ve Satranç branşları bulunacak. Her bir branş, alanında uzman eğitmenler tarafından verilmekte olup, çocuklarımıza hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak.

Kayıt Bilgileri

Çeşme Belediyespor Kış Spor Okulu’na katılmak isteyen çocuklar için kayıtlar 02 Ekim Pazartesi günü başlıyor. Kayıtlar, 2011-2017 doğumlu çocuklar için geçerli olacak. Ekim ayı içerisinde başlayacak olan kurslar için kayıt işlemlerinizi Çeşme şehir stadyumu kayıt ofisinde gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Eğitimler ve kayıt süreci hakkında detaylı bilgi almak için Spor Okulu Sorumlusu Cemal Boztepe ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0 534 208 10 23

Not: Kurslarımız tamamen ücretsizdir ve herhangi bir maddi yükümlülük gerektirmez.

Çeşme Belediye Başkanı’ndan Mesaj

Çeşme Belediye Başkanı M.Ekrem Oran, spor okulu hakkında yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için hiçbir masraftan kaçmadık ve bundan sonra da kaçmayacağız. Sporun ve sanatın, bireysel ve toplumsal gelişimdeki rolünün farkındayız. Bu doğrultuda Çeşme’de çocuklarımızın spor ve sanatla iç içe yetişebilmesi için elimizden gelen her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz.”

Çeşme Belediyespor Kış Spor Okulu, çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunmak ve onlara sporun değerlerini öğretmek amacıyla kurulmuştur. Bu eğitimler, çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel olarak daha sağlıklı bireyler olmalarına yardımcı olacaktır. Eğitimlerin ücretsiz olması, her kesimden çocuğun bu eğitimlerden faydalanabilmesini sağlamaktadır. Çocuklarımızın sporla tanışmasını ve bu alanda yeteneklerini keşfetmelerini arzu ediyoruz.