ÇEŞTOB’dan davet: Çeşme’de Eylül ayında yüzde 50 indirimli tatil fırsatı

Çeşme tatili

Eylül ayı, birçok tatilci için yavaş yavaş yaz tatilinin sonlarına geldiğini işaret ediyor olabilir; ancak Çeşme’de bu ayda fırsatlar daha yeni başlıyor. Çeşme Turistik Otelciler Birliği (ÇEŞTOB), yazın yoğunluğunu arkasında bırakan ve henüz tatil yapma fırsatı bulamayan vatandaşlar için, çarpıcı bir indirim kampanyası başlattı.

Çeşme tatili
Çeşme tatili

ÇEŞTOB’dan Davet: “Eylül’de Çeşme’de Eşsiz Tatil Fırsatları Sizi Bekliyor”

ÇEŞTOB Başkanı Yakup Demir, Eylül ayının Çeşme’de geçirilen tatiller için ideal bir zaman olduğunu belirtti. Başkan Demir, “2023 yılında yaşadığımız talihsiz deprem olayının gölgesinde birçok vatandaşımız Çeşme’ye gelememişti. Ancak Çeşme’yi sevenler için yaptığımız bu özel indirim kampanyasıyla, onları unutmadığımızı göstermek istiyoruz” dedi.

Çeşme tatili
Çeşme tatili

Eylül’de Çeşme’nin Sunduğu Eşsiz Deneyimler

Eylül ayı, Çeşme’nin en özel zamanlarından biridir. Başkan Demir’in de belirttiği gibi bu ayda; deniz daha sakin, plajlar daha az kalabalık, Alaçatı sokakları ise daha huzurludur. “Dalgalı deniz bu ayda dinginleşiyor, rüzgarın hareketi daha yumuşak hale geliyor ve tabii ki sokaklar daha sessiz. Bu ay içinde, Çeşme’de yaşayacağınız tatil deneyiminin kalitesi, sunduğumuz %50’ye varan indirimlerle birleşerek unutulmaz anılar biriktirmenize olanak tanıyor” ifadelerini kullandı.

ÇEŞTOB’dan Çağrı: “Tatilinizi Daha Fazla Ertelemeyin!”

2023 yılında yaşadığımız olumsuzluklar, birçok vatandaşımızın tatil planlarını ertelemesine ya da iptal etmesine neden oldu. Ancak ÇEŞTOB olarak, bu zor zamanlarda dahi vatandaşlarımıza en iyi tatil deneyimini sunmak için çalışıyoruz. “Eylül ayında, bu özel indirimlerle birlikte, Çeşme’de geçireceğiniz tatil hem bütçenize hem de ruhunuza iyi gelecek” diyen Başkan Demir, tüm tatil severleri Çeşme’ye davet etti.

Çeşme tatili
Çeşme tatili

Eylül ayı, Çeşme’de tatil yapmanın en güzel zamanlarından biridir. Hem hava koşulları hem de sunulan indirimlerle, bu ayda Çeşme’de tatil yapmak kaçırılmayacak bir fırsattır. ÇEŞTOB’un bu özel kampanyasıyla birlikte, tatil yapma planlarınızı ertelemeniz için bir neden kalmadı. Eylül ayında Çeşme’nin benzersiz güzelliklerini keşfetmek ve unutulmaz anılar biriktirmek için bu fırsattan yararlanın.

Bir yanıt yazın

*