Çocuklar Masal Evi’nde eğlenirken anneler için meslek fırsatı

Masal Evi

Bilindiği üzere, ailelerin ve özellikle annelerin meslek edinme ve kariyer geliştirme ihtiyaçları, toplumumuzda son yıllarda daha da önemli hale geldi. Bu nedenle, hem çocuklarınızın keyifli vakit geçirebileceği, eğlenirken öğrenebileceği bir ortam yaratmak hem de annelerin mesleki beceriler kazanmalarına yardımcı olmak amacıyla bazı kurslar düzenleniyor.

Reisdere Masal Evi: Terzilik ve Kadın Giyim Kursu
Reisdere Masal Evi: Terzilik ve Kadın Giyim Kursu

Reisdere Masal Evi: Terzilik ve Kadın Giyim Kursu

2 Ekim Pazartesi günü Reisdere Masal Evinde başlayacak olan “Terzilik ve Kadın Giyim” kursu, katılımcılara temel terzilik teknikleri ve kadın giyiminde trendleri öğretmeyi amaçlamaktadır. Bu kurs sayesinde, anneler kendi giysilerini tasarlayabilir, onarabilir ve hatta yeni bir iş kurma fikrine sahip olabilirler.

Ovacık Masal Evi: Protez Tırnak Kursu
Ovacık Masal Evi: Protez Tırnak Kursu

Ovacık Masal Evi: Protez Tırnak Kursu

Ovacık Masal Evinde de aynı tarihte, yani 2 Ekim Pazartesi günü başlayacak olan “Protez Tırnak” kursu ile annelere tırnak tasarımı ve protez tırnak uygulama teknikleri hakkında kapsamlı bir eğitim verilecektir. Güzellik ve bakım sektörü, sürekli gelişen ve yenilenen bir alan olduğundan, bu kurs sonrası katılımcılar kendi işlerini kurabilir veya mevcut güzellik salonlarında çalışabilirler.

Çocuklar İçin Özel Alan

Kurslara katılan annelerin 36-53 ay aralığındaki çocukları için Masal Evi’nde çocuklara özel ayrılmış bir alan bulunmaktadır. Bu alanda çocuklar, eğitici ve eğlenceli aktivitelerle vakit geçirirken, anneler de kurslarını rahatça tamamlayabileceklerdir.

Kurslara Nasıl Başvurulur?

Eğer bu eşsiz fırsattan yararlanmak ve kendinize yeni bir hobi veya kariyer yolu çizmek istiyorsanız, başvurularınızı (232) 750 0 750 numaralı telefonu arayarak ve 815’i tuşlayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Masal Evleri, hem çocuklar için eğlenceli ve eğitici bir ortam yaratmak hem de annelere meslek edinme fırsatı sunmak amacıyla kuruldu. Bu kurslar, annelerin mesleki gelişimlerine katkıda bulunurken, çocukları için de eğlenceli bir ortam sağlıyor. Bu fırsatları değerlendirmek isteyen tüm anneleri kurslara bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

*