Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer Çeşme’de tatilde: Karnı burnunda, BEBEK göründü

Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer

Oyunculuk dünyasının parlayan yıldızlarından olan Kaan Urgancıoğlu, geçtiğimiz haziran ayında sade bir törenle Burcu Denizer ile hayatını birleştirdi. Bu özel gün, çok sayıda hayranını mutlu ederken, ünlü çift şimdilerde ise Çeşme’de tatilin keyfini çıkarıyor.

Çeşme’de Mutluluk Tablosu

Bilindiği üzere Kaan Urgancıoğlu (42) ve sevgilisi Burcu Denizer, haziran ayında sade bir nikâhla dünyaevine girmişlerdi. Bu özel anı Kaan Urgancıoğlu, Instagram hesabının hikayeler bölümünden “Sürpriz” notuyla paylaşarak sevenlerine duyurmuştu. İkilinin bu mutlu haberi ardından, bir diğer güzellik de Burcu Denizer’den geldi. Genç kadın, Instagram hesabında karnı burnunda bir fotoğraf paylaşarak hamile olduğunu tüm dünyaya ilan etti.

İlk Adımlar ve Yeni Hayat

Nikahtan kısa bir süre sonrasında Etiler’de objektiflere takılan Urgancıoğlu, gazetecilere yönelik samimi bir soruyla gülümsemeler yaratmıştı. “Sizlerin arasında evli olanlar vardır, tavsiyenizi alabilir miyiz?” şeklindeki bu soruya “Çocuk” yanıtını aldığında ise sadece “Amin inşallah” demekle yetindi.

Bebek Haberi Geliyor!

Bu özel haberin ardından Çeşme’de tatil yaparken görüntülenen ünlü çift, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Özellikle Burcu Denizer’in hamile olduğu öğrenildikten sonra, bu tatilin ikili için çok daha anlamlı hale geldiği aşikâr.

Sosyal Medya ve Bebek Müjdesi

Burcu Denizer’in 7 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Bebek haberini bu platform üzerinden doğrulayan Denizer, takipçilerinden gelen tebrik mesajlarına teşekkür etti.

Hayatlarındaki bu yeni başlangıcın tadını Çeşme’nin eşsiz doğasıyla birleştiren Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer, yaklaşan bebekleri için en güzel anıları biriktiriyor. İkilinin bu özel anlarından daha fazla paylaşım yapması ise hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Çeşme Gazete olarak

Bu özel haberin ardından Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Onların bu mutluluğunu bizlerle paylaştığı için teşekkür eder, yeni gelecek bebekleri için sağlık ve mutluluk dileriz

Bir yanıt yazın

*