Lal Denizli memleketi Çeşme’ye döndü. Çeşme için birlikte çalışma çağrısı yaptı

Lal Denizli

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Çeşme Belediye Başkan adayı Lal Denizli, seçim sürecinin resmi olarak başlamasıyla birlikte sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Ankara’dan memleketi Çeşme’ye dönüşünü ve seçim çalışmalarına start verdiğini duyuran Denizli, hem duygusal hem de umut dolu bir mesajla hemşehrilerine seslendi.

Ankara’dan Çeşme’ye Dönüş

Denizli, paylaşımında Çeşme Belediye Başkan adaylığının kesinleşmesinin ardından, seçim çalışmalarına hız vermek amacıyla Ankara’dan “babaocağına”, evine Çeşme’ye geldiğini belirtti. Çeşme girişinde kendisini karşılamak için toplanan destekçilere teşekkürlerini ileterek, bu coşkulu karşılamadan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Çeşme İçin Birlikte Çalışma Çağrısı

Seçim sürecine ilişkin düşüncelerini ve hedeflerini paylaşan Lal Denizli, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in selamlarını Çeşme’ye getirdiğini söyledi. Partisinin ve Çeşme’nin kendisine verdiği görevleri “apolet” gibi taşıma kararlılığında olduğunu vurgulayan Denizli, bu görevin Çeşme’yi “katılımcı bir anlayışla” yönetmek olduğunun altını çizdi.

Lal Denizli
Lal Denizli

Denizli’nin vizyonu, Çeşme’yi kadınlarıyla, erkekleriyle birlikte yöneterek, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın örnek belediyelerinden biri haline getirmek. Bu hedef doğrultusunda, tüm Çeşmelileri değişim ve gelişim sürecine katılmaya davet etti.

Lal Denizli
Lal Denizli

“Değişimi Birlikte Başardık!”

Mesajında, geçmişte elde edilen başarıların birlik ve beraberlikle mümkün olduğunu anımsatan Denizli, Çeşme için de aynı başarıyı birlikte yakalayacaklarına olan inancını dile getirdi. “Başladık. Değişimi birlikte başardık! Çeşme’de de birlikte başaracağız!” ifadeleriyle, hemşehrilerini motivasyon ve umutla dolu bir seçim sürecine hazırlayan Denizli, toplumsal katılımın ve ortak çalışmanın önemine vurgu yaptı.

Bir yanıt yazın

*