Survivor yıldızı Aleyna Kalaycıoğlu, Çeşme’de yaz sezonunu açtı

Survivor All Star yarışmasından elenerek veda eden Aleyna Kalaycıoğlu, yaz sezonunu İzmir’in gözde tatil beldesi Çeşme’de açarak dikkatleri üzerine çekti. Yarışma boyunca sergilediği performans ve samimi hareketleriyle gündemden düşmeyen Kalaycıoğlu, Dalyan The Beach Of Momo’da objektiflere yansıdı ve plajın adeta yıldızı oldu.

Aleyna Kalaycıoğlu’nun Survivor Serüveni ve Sonrası

Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor All Star yarışmasında gösterdiği başarılı performansla geniş bir hayran kitlesi edindi. Yarışmanın sona ermesinin ardından müzik kariyerine adım atan 26 yaşındaki genç yıldız, fit ve sağlıklı görünümü ile de dikkat çekiyor. Yarışmanın ardından yaptığı açıklamalarda, Survivor’un kendisine çok şey kattığını ve kariyerine olumlu yansımaları olduğunu belirten Kalaycıoğlu, yaz sezonunu da verimli geçirmek için hazırlıklara başladı.

Çeşme’de Enerji Depoluyor

Yaz sezonunu İzmir Çeşme’de açan Aleyna Kalaycıoğlu, Dalyan The Beach Of Momo’da arkadaşlarıyla güneşlenirken görüntülendi. Fit vücudu ve enerjik haliyle plajın ilgi odağı olan Kalaycıoğlu, güneşin tadını çıkarırken sıcak havaya daha fazla dayanamayarak kendisini serin sulara bıraktı. Denizde serinleyen genç yıldız, tatil boyunca bol bol enerji depolayacağını ve sahne performansları için hazırlandığını belirtti.

Müzik Kariyerine Yoğunlaşan Aleyna

Survivor sonrası müzik kariyerine adım atan Aleyna Kalaycıoğlu, kısa sürede müzik dünyasında da adından söz ettirmeyi başardı. Seslendirdiği şarkılarla beğeni toplayan Kalaycıoğlu, sahne performansları için de yoğun bir hazırlık sürecine girdiğini açıkladı. Yaz boyunca Bodrum ve Çeşme arasında mekik dokuyacağını belirten genç sanatçı, sahne alacağı mekanlarda sevenleriyle buluşacağını ve unutulmaz anılar biriktireceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

*