Tatlıses ailesi Çeşme’de ikizleriyle mutluluğu paylaşıyor

Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, ikiz oğullarıyla birlikte Çeşme’de tatilin tadını çıkarıyor. Aile pozlarıyla dikkat çeken ünlü çift, sosyal medyada büyük ilgi gördü. 2021 yılından bu yana mutlu beraberliklerini sürdüren çift, 22 Ocak 2024’te ilk kez anne baba olmanın sevincini yaşamıştı. Şimdilerde ikiz oğullarıyla tatilde olan çift, aile pozlarını paylaşarak hayranlarının beğenisini topladı.

İkiz Mutluluk: Ayel ve Emir

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses ile mutlu bir evlilik sürdüren Yasemin Şefkatli, 22 Ocak 2024’te ikiz oğullarına kavuştu. Çift, oğullarına İbrahim Ayel ve Sinan Emir isimlerini verdi. İkiz bebeklerin doğumu, Tatlıses ailesi için büyük bir sevinç kaynağı oldu. Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, anne baba olmanın verdiği mutluluğu dolu dolu yaşıyorlar. Çift, çocuklarıyla geçirdikleri her anı sosyal medyada paylaşarak takipçilerine mutluluklarını yansıtıyor.

Çeşme’de Aile Tatili

Tatlıses çifti, yaz tatilini geçirmek için Çeşme’yi tercih etti. Geçtiğimiz hafta ilk kez ikizlerinin yüzünü gösteren çift, Ayel ve Emir’in babaları İdo Tatlıses’e benzediğini belirtti. Yasemin Şefkatli, mutlu aile pozlarını sık sık takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü isim, eşi ve çocuklarıyla birlikte olan bir fotoğrafına “Bizim değil, onların güldüğünü yakaladık” notunu düştü. Bu paylaşımlar, çiftin hayranları tarafından büyük ilgi gördü ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Derya Tuna’dan Duygusal Yorum

Oğlu, gelini ve torunlarına kayıtsız kalamayan Derya Tuna, Yasemin Şefkatli’nin sosyal medya paylaşımına duygusal bir yorum yaptı. Tuna, “Hayat sizi hep güldürsün” yazdı. Derya Tuna’nın bu yorumu, takipçiler tarafından büyük ilgi gördü ve birçok kişi tarafından beğenildi. Tuna’nın bu içten yorumu, Tatlıses ailesinin ne kadar yakın ve sevgi dolu bir aile olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Sosyal Medyada Büyük İlgi

Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses’in sosyal medyada paylaştığı aile pozları, kısa sürede geniş bir kitleye ulaştı. Takipçileri, çiftin mutluluğunu paylaştıkları yorumlarla dile getirdi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlar, sadece Tatlıses ailesinin sevenleri tarafından değil, aynı zamanda magazin dünyası tarafından da yakından takip ediliyor.

Bir yanıt yazın

*