Çağla Şikel hafta sonlarını yaz bitene kadar Çeşme’de geçirmeye devam edecek

Çağla Şikel Çeşme'de

Çağla Şıkel’in Çeşme tatili, medya gündeminde geniş yer buldu. Ünlü model, tatilin ardından İstanbul’a dönüş yaptı. Etiler Akmerkez’de görüntülenen Şıkel, tatil hakkında bazı açıklamalarda bulundu. “Çeşme, benim için her zaman özel bir yerdir. Yeni sezon başladığı için İstanbul’a dönüş yaptım. Ancak çocuklarım ve annem hâlâ Çeşme’de. Her cuma onların yanına gidip hafta sonunu orada geçireceğim. Sonrasında çocuklarımı da yanıma alıp İstanbul’a döneceğim.” şeklinde konuştu.

Çağla Şikel Çeşme'de
Çağla Şikel Çeşme’de

Çağla Şıkel Kimdir?

1997 yılında tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen Çağla Şıkel, Miss Turkey yarışmasında elde ettiği birincilikle adından sıkça söz ettirmeye başladı. Başarılı kariyerine sayısız reklam kampanyası, televizyon programı ve modellik işleriyle devam eden Şıkel, güzelliği ve profesyonelliği ile daima ön planda oldu. 2008 yılında popüler şarkıcı Emre Altuğ ile evlenen Çağla Şıkel, bu evlilikten Kuzey ve Uzay adında iki çocuğa sahip oldu. Ancak 2015 yılında sürpriz bir şekilde bu evliliği sonlandırdı.

Çağla Şikel Çeşme'de
Çağla Şikel Çeşme’de

Yeni Aşk Hayatı

Özellikle boşanmasının ardından Çağla Şıkel’in adı, birçok aşk dedikodusuyla anıldı. Ancak ünlü model, bu iddiaları her zaman yalanlayarak özel hayatını gizli tutmayı tercih etti. Ancak geçtiğimiz yıl, bu durum değişti. Ünlü isim, Avukat Nail Gönenli ile olan ilişkisini kamuoyuyla paylaştı. Bu yeni aşk, özellikle Çağla Şıkel hayranları arasında büyük bir heyecanla karşılandı.

Çağla Şıkel, Çeşme tatili
Çağla Şıkel, Çeşme tatili

Çağla Şıkel, Türkiye’nin en tanınmış isimlerinden biri olmayı sürdürüyor. Hem profesyonel kariyeri hem de özel hayatıyla daima gündemde kalmayı başaran ünlü isim, yeni aşkı ve tatil planlarıyla hayranlarını mutlu etmeye devam ediyor. Özellikle Nail Gönenli ile olan ilişkisi, birçok kişi tarafından yakından takip ediliyor. İstanbul’a dönüşü sonrası yapacağı projelerle tekrar adından söz ettireceğine şüphe yok. Şıkel’in gelecekteki planları, kariyeri ve aşk hayatı merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

*