Çeşme Belediyesi 8-14 yaş arası çocuk korosu seçmeleri başlıyor

Çeşme Belediyesi tarafından düzenlenen çocuk korosu seçmeleri için geri sayım başladı. 8-14 yaş aralığındaki tüm yetenekli çocuklar, bu özel etkinlikte yerlerini almak için davet ediliyor.

Çeşme’de Müziğin Ritmi Yükseliyor

Çeşme, tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra sanatsal etkinlikleriyle de öne çıkıyor. Bu etkinliklerden biri olan çocuk korosu seçmeleri coşkuyla gerçekleştirilecek.

Sahnede Yıldızlar Parlayacak

Seçmelere katılan her bir çocuk, kendi içindeki sanatsal yeteneği ortaya koyacak. Müziğe olan ilgisi ve sesindeki ton farkıyla jüriyi etkilemeye çalışacak. “Haydi çocuklar, sahne sizi bekliyor!” sloganıyla gerçekleşecek olan bu etkinlikte, yeni yıldızlar keşfedilmek üzere.

Seçme Tarih ve Yeri

Bu yılki seçmeler 15 Ekim Pazar günü saat 14:00’da Çakabey Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Uğur Sayınbatur
Uğur Sayınbatur

Koro Şefi Kim?

Koro şefliğini Uğur Sayınbatur yapacak. Uğur Sayınbatur, alanında uzmanlaşmış, yılların deneyimine sahip bir isim. Kendisinin yönlendirmesi ve tecrübesiyle çocuklar, müzik eğitiminde yeni bir seviyeye taşınacak.

Kurs Ücreti Nedir?

Bu özel etkinlik için kurs ücreti alınmayacaktır. Kurs ücretsiz olup, tüm yetenekli çocukların katılımına açıktır.

İletişim Bilgileri

Seçmelere katılmak isteyenler ya da daha fazla bilgi almak isteyenler için iletişim numarası: (232) 750 0 750 Dahili: 609.

Çeşme Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleşen bu özel etkinlik, müziğe gönül vermiş tüm çocuklara kapılarını açıyor. Siz de bu büyülü dünyada yerinizi almak ve sahnede parlamak istiyorsanız, detayları kaçırmayın ve seçmelere katılın. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

*