Çeşme’de dev ekran keyfi: Filenin Sultanları Final Maçı dev ekranda 3 Eylül Pazar günü Çeşme Cumhuriyet Meydanı’nda

Türkiye’nin gururu Filenin Sultanları, tarihi bir başarıya daha imza atarak 2023 CEV Avrupa Şampiyonası finaline yükseldi. Bu büyük başarıda yanlarında olan herkesi unutmayan A Milli Kadın Voleybol Takımımız, finalde de desteğinizi bekliyor.

Çeşme’de Dev Ekran Keyfi

İzmir’in incisi Çeşme’de de bu büyük final maçı unutulmaz bir etkinlikle taçlandırılıyor. Çeşme Belediyesi, Filenin Sultanları’nın final maçını tüm halkla birlikte izlemek için büyük bir organizasyona imza atıyor. Çeşme Cumhuriyet Meydanı’nda kurulacak dev ekranda bu heyecanlı maçı izlemek için herkesi davet ediyor.

Etkinlik Detayları

  • Tarih: 3 Eylül Pazar
  • Saat: 21:25
  • Yer: Çeşme Cumhuriyet Meydanı

Bu etkinlikle Çeşme Belediyesi, “Filenin Sultanlarını finalde yanlız bırakmayacağız” mesajını veriyor. Belediye, tüm halkı saat 21.25’te bu unutulmaz maçı birlikte izlemeye davet ediyor.

Final Maçının Rakibi: Sırbistan
Final Maçının Rakibi: Sırbistan

Final Maçının Rakibi: Sırbistan

Türkiye’nin rakibi belli oldu. Sırbistan, Hollanda’yı 3-1’lik skorla mağlup ederek finale yükseldi. Bu sonuçla, A Milli Kadın Voleybol Takımımızın finaldeki rakibi Sırbistan oldu. İki güçlü takımın mücadelesinde kazananı belirlemek için geri sayım başladı.

Final Maçının Tarihi ve Yeri

Bu heyecanlı maç, 3 Eylül Pazar günü Brüksel’de gerçekleşecek. Avrupa’nın en büyük voleybol organizasyonunda, şampiyonluk için mücadele edecek olan takımlarımız, tüm Türkiye’nin desteğini arkasında hissetmek istiyor.

Türkiye'nin gururu Filenin Sultanları
Türkiye’nin gururu Filenin Sultanları

Birlikte Destek Verelim

Tüm Türkiye olarak, A Milli Kadın Voleybol Takımımızın bu büyük başarısını alkışlıyoruz. Final maçı için geri sayım başladı ve bu tarihi ana tanıklık etmek için Çeşme Cumhuriyet Meydanı’nda buluşuyoruz. Filenin Sultanları’nın bu tarihi anında yanlarında olalım ve birlikte şampiyonluğa koşalım.

Her bir sporcumuzun, her bir hareketinde, her bir smaçında, tüm Türkiye’nin enerjisi ve desteği olacak. Bu destekle, Filenin Sultanları final maçında da zirveye ulaşacak. Şampiyonluk için geri sayım başladı, hep birlikte bu heyecana ortak olalım!

Bu tür önemli etkinliklerde, birlik ve beraberlik içinde olan tüm halkımıza teşekkür ederiz. Filenin Sultanları’na başarılar dileriz!

Bir yanıt yazın

*