Çeşme’de fitness antrenörüne kıskançlık saldırısı: Aleyna Küçük o anları anlattı

Aleyna Küçük

Çeşme, son zamanlarda yaşanan ilginç bir olaya ev sahipliği yaptı. Çeşme’de tatil yapan sosyal medya fenomeni ve fitness antrenörü Aleyna Küçük, verdiği spor eğitimi sırasında beklenmedik bir saldırıya uğradı.

Parmağını Isırdı

Aleyna Küçük, Çeşme’de tatil yaparken, tanıştığı bir kişiye spor eğitimi vermek üzere anlaşma yaptı. Eğitim, öğrencisinin kaldığı sitedeki spor salonunda gerçekleşti. Ancak, duş imkanı olmayan salonda eğitim sonrası, Küçük öğrencisinin evine geçti. Bu sırada eve gelen öğrencisinin sevgilisi, Küçük’ü görünce kontrolünü kaybetti ve ona fiziksel saldırıda bulundu. Küçük’ün saçından tutarak yere fırlattığı, parmağını ısırdığı ve vücuduna tekme attığı bildirildi. Küçük, kendisini savunmaya çalışsa da saldırgan kadın ısrarla saldırısını sürdürdü.

Aleyna Küçük
Aleyna Küçük

Hukuki Süreç Başladı

Yaşanan bu üzücü olayın ardından Aleyna Küçük, hemen polise başvurarak saldırgan kadından şikayetçi oldu. Fiziksel yaralanmalarının yanı sıra psikolojik olarak da etkilendiğini belirten Küçük, adalet arayışında kararlı görünüyor. Küçük, “Ben sadece işimi yapıyordum. Öğrencimin evinde duş almak suç mu? Kıskançlık krizine giren bu kadın bana saldırdı ve ben de kendimi savundum. Bu olay beni çok üzdü ve bu kadından davacıyım” ifadelerini kullandı.

Aleyna Küçük
Aleyna Küçük

Aleyna Küçük Kimdir?

Sosyal medyada fitness videolarıyla tanınan ve binlerce takipçisi bulunan Aleyna Küçük, aynı zamanda oyunculuk da yapmakta. Geçtiğimiz yıl Survivor yarışmasına katılan Küçük, erken elenmesine rağmen fitness eğitmenliğine devam etti. Küçük, “Spor yapmak benim hayatım. Tatilde bile spor yapmaktan vazgeçmiyorum ve ilgilenenlere eğitim veriyorum. Ancak böyle bir olayla karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

*