Çeşme’de Kurban Bayramı coşkusu: Başkan Lal Denizli vatandaşlarla buluştu

Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli, Kurban Bayramı münasebetiyle Çeşme Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen bayramlaşma töreninde vatandaşlarla buluştu. Törene, CHP İlçe Başkanı Sait Kavasoğullar ve yönetimi, CHP Çeşme Kadın Kolları Başkanı Derya Atalan ve yönetimi, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları, birim amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumhuriyet Meydanı’nda Bayram Coşkusu

Başkan Lal Denizli, bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, birlik ve beraberlik mesajları verdi. “Cumhuriyet Meydanı’nda çok değerli komşularımızla bir araya gelerek Kurban Bayramı’nı kutladık. Birlik ve beraberliğimizin en güzel örneğini yaşadık. Tüm komşularımıza sağlıklı, mutlu, huzurlu bayramlar diliyorum. Sevgi ve dayanışmayla Çeşme’mize birlikte güç katıyoruz.” dedi. Başkan Denizli’nin konuşması, meydanda toplanan kalabalık tarafından büyük alkış aldı.

Katılım Yüksek Oldu

Bayramlaşma törenine katılımın yüksek olması, Çeşme halkının bayrama verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi. CHP İlçe Başkanı Sait Kavasoğullar ve yönetimi, CHP Çeşme Kadın Kolları Başkanı Derya Atalan ve yönetimi, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları, birim amirleri ve çok sayıda vatandaşın katılımı, törenin coşkusunu arttırdı. Bayramlaşma törenine gelen vatandaşlar, Başkan Denizli ile fotoğraf çektirerek istek ve önerilerini paylaştı. Başkan Denizli, vatandaşların isteklerini tek tek dinleyerek not aldı ve sorunların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Sivil Toplum Kuruluşlarının Katkısı

Sivil toplum kuruluşlarının da aktif olarak katılım gösterdiği bayramlaşma töreni, toplumun her kesiminden insanları bir araya getirdi. Çeşme’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, bayramlaşma törenine katkıda bulunarak, organizasyonun başarılı geçmesini sağladı. Başkan Denizli, sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yaparak, “Birlik ve beraberlik içinde, Çeşme’miz için çalışıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımızın katkılarıyla, daha güçlü bir Çeşme inşa ediyoruz.” dedi.

Geleceğe Dönük Mesajlar

Başkan Lal Denizli, törenin sonunda yaptığı konuşmada, geleceğe dönük mesajlar verdi. “Çeşme’mizi daha güzel, daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde, sevgi ve dayanışmayla Çeşme’mize güç katmaya devam edeceğiz.” dedi. Başkan Denizli, vatandaşların istek ve önerilerini dinleyerek, gelecek projeler hakkında bilgi verdi. Çeşme halkının desteğiyle, daha güçlü bir Çeşme için çalışacaklarını belirtti.

Bir yanıt yazın

*