Çeşme’deki silahlı çatışmanın firarisinin Mustafa Sandal’ın baldızı ile evlendiği ortaya çıktı

Çeşme’de geçen ay yaşanan silahlı çatışma, hem yerel halkı hem de tüm ülkeyi derinden sarsmıştı. 19 Ağustos’ta ünlü bir eğlence mekânı önünde başlayan tartışma, silahlı bir çatışmaya dönüşmüş ve birçok kişi bu olayda yaralanmıştı. İşin içinde tanınmış isimlerin de olması, bu olayın yankılarını daha da arttırdı.

Gerginliğin Başlaması ve Çatışma

İddialara göre, olay şu şekilde gelişmiştir: Eğlence mekânının önüne gelen bir grup içeri girmek istemiş, ancak mekânda bulunan otel sahibi bu kişilere izin vermemişti. Tartışmanın büyümesi üzerine çıkan silahlı çatışmada iki güvenlik görevlisi vurulmuş ve toplamda 10 kişi yaralanmıştı. Bu olayın sonucunda ağır yaralanan güvenlik görevlisi Samet Öztaşkın hayatını kaybetmişti.

Zanlıların Kimliği ve Araştırmalar

Çıkan çatışma sonrasında olayla ilgili 9 kişi tutuklanmıştı. Bu kişiler arasında, mekâna gelen kişilerin “misafiriyiz” dediği otel sahibi de bulunmaktaydı. Ancak firari olarak bilinen ve “borsacı” kimliğiyle tanınan zanlının, Kerem Şen olduğu ortaya çıktı. Kerem Şen, borsanın tanınmış isimlerinden Cihan Sütşurup’un eski damadıdır ve olayla nasıl bir bağlantısı olduğu hala belirsiz.

Firari Zanlı ve Medya Yankıları

Kerem Şen’in tanınmış şarkıcı Mustafa Sandal’ın baldızı Simge Sütşurup ile geçen yıl evlendiği ve kısa bir süre önce boşandığı biliniyor. Simge Sütşurup, çatışma hakkında hiçbir bilgisi olmadığını ve Kerem Şen ile uzun süre görüşmediğini ifade etti.

Önceki Olaylar ve Bağlantı İhtimali

Çeşme’de yaşanan bu çatışmadan sadece bir hafta önce, 13 Ağustos’ta Aya Yorgi Koyu’nda bulunan bir sahil kulübünde benzer bir olay yaşanmıştı. İçeri alınmayan iki kişi, kulübün etrafında rastgele ateş açmış ve bir kişi yaralanmıştı. İki olay arasında bir bağlantı olup olmadığı konusunda ise henüz net bir bilgi bulunmuyor. Olayla ilgili zanlıların telefon kayıtları incelenmekte ve her iki olayın da ayrıntıları üzerinde çalışmalar sürüyor.

Bir yanıt yazın

*