Çeşme’nin acı kaybı: Faik Tütüncüoğlu’nun eşi Melis Tütüncüoğlu vefat etti

Çeşme’nin tanınmış simalarından ve dört dönem boyunca Belediye Başkanlığı yapmış olan Faik Tütüncüoğlu’nun eşi, Melis Tütüncüoğlu’nun hayatını kaybetti. 80 yaşındaki Melis Tütüncüoğlu, uzun süredir mücadele ettiği sağlık sorunları nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Melis Tütüncüoğlu Kimdir?

Melis Tütüncüoğlu, Çeşme ilçesinde yalnızca bir Belediye Başkanı eşi olarak değil, aynı zamanda kendi başarılı sosyal ve toplumsal çalışmalarıyla da tanınan saygın bir kişilikti. İki çocuk ve iki torun sahibi olan Melis Tütüncüoğlu, yaşamı boyunca topluma hizmet etmeyi önemsemiş, birçok sosyal projede aktif rol almıştır.

Melis Tütüncüoğlu’nun Vefatı

Melis Tütüncüoğlu’nun vefat haberi, ailesi ve yakın çevresi başta olmak üzere, Çeşme ilçesindeki tüm vatandaşlar tarafından büyük üzüntüyle karşılandı. Beyin kanaması geçirmesi sonucu hastaneye kaldırılan Melis Tütüncüoğlu, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Çeşme’nin sevilen siması, tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

Cenaze Töreni Detayları

Melis Tütüncüoğlu’nun cenaze töreni, 7 Mart Perşembe günü (bugün) öğle namazını müteakip Çeşme Hacı Memiş Camii’nden kaldırılacak. Törenin ardından Çeşme Çakabey Mezarlığı’nda toprağa verilecek olan Melis Tütüncüoğlu için düzenlenecek cenaze törenine, ilçenin yanı sıra çevre bölgelerden de birçok tanınmış isim ve vatandaşın katılması bekleniyor.

Çeşme Gazete olarak Tütüncüoğlu ailesine başsağlığı, yakınlarına ve sevenlerine sabır diliyoruz.

Bir yanıt yazın

*