Çeşme’nin yeni dönemi: Lal Denizli mazbatasını aldı

Çeşme Belediyesi, tarihi bir ana tanıklık etti. İlçenin ilk kadın belediye başkanı olarak seçilen Lal Denizli, düzenlenen törenle mazbatasını alarak resmen göreve başladı. Çakabey Kültür Merkezi’nde gerçekleşen bu önemli etkinlik, bando eşliğinde yapılan coşkulu bir yürüyüşle taçlandırıldı.

Tarihi Bir Yürüyüş: Çeşme’nin Kalbinde

Denizli, bando eşliğinde Çeşme’nin can damarı çarşısından geçerek, belediye binasına doğru yöneldi. Bu yürüyüş, hem bir kutlama hem de yeni bir başlangıcın simgesi olarak tarihe geçti. Çeşme halkının yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Denizli, göreve başlama töreninde önemli açıklamalarda bulundu.

 

Görev Değişimi: Yeni Başlangıçlar

Belediye binasında gerçekleşen törenle, Lal Denizli önceki belediye başkanı Ekrem Oran’dan görevi devraldı. Bu anlamlı devir teslim, Çeşme için yeni umutların yeşermesine vesile oldu. Denizli, göreve başlarken yaptığı paylaşımda, “Bugün tüm Çeşmeli hemşehrilerim adına mazbatamızı teslim aldım. Sosyal demokrat belediyecilik anlayışımızla, Çeşme için gece gündüz çalışmaya hazırız,” dedi.

Çeşme İçin Yeni Ufuklar

Lal Denizli ve meclis üyelerinin mazbatalarını almasıyla başlayan yeni dönem, Çeşme için yeni ufuklar açıyor. Yapılacak projeler, gerçekleştirilecek hizmetler ve atılacak adımlarla, Çeşme’nin hem sosyal hem de kültürel anlamda zenginleşmesi hedefleniyor. Bu yeni dönemin, Çeşme’nin doğal güzelliklerini koruyarak, turizm ve yaşam kalitesini artıracağına inanılıyor.