Dünya Güzellerim’in yeni rotası: Çeşme

‘Dünya Güzellerim’, yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve bu sezonun yeni ismi Seray Sever, tatil konseptiyle ekranlarda fırtınalar estirecek. İlk durakları ise Türkiye’nin en popüler tatil beldelerinden biri olan Çeşme olacak.

Fenomen Program Yeni Sezonuyla Geri Dönüyor

Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği ve SHOW TV’de yayınlanacak olan ‘Dünya Güzellerim’, bu yaz tatil konseptiyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Türk sinemasının unutulmaz yıldızı Banu Alkan, sahnelerin sevilen ismi Safiye Soyman ve ünlü sunucu Seray Sever, bu sezonun renkli simaları olarak programa dahil oldu. İzleyiciler, ünlülerin seyahatlerde yaşadıkları maceraları ve tatildeki eğlenceli anları büyük bir ilgiyle takip edecek.

İlk Durak: Çeşme

‘Dünya Güzellerim Tatilde’ ekibinin ilk durağı, Ege’nin incisi Çeşme olacak. Çeşme’nin eşsiz güzellikleri, denizi, plajları ve tarihi mekanları ünlü isimlerin yeni sezonda keşfedeceği yerler arasında bulunuyor. Tatil konseptiyle ekranlara gelecek olan program, Çeşme’nin turistik mekanlarında çekilecek renkli görüntülerle izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.

Kapanmak Üzere Olan Bir Otel İçin Mücadele

Yeni sezonda ünlü isimler, kapanmak üzere olan bir oteli yeniden hayata döndürmek için kolları sıvayacak. Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Seray Sever, oteli müşterilerle doldurmak ve işletmeyi ayağa kaldırmak için tüm hünerlerini sergileyecek. Her hafta kendilerine verilen görevleri başarıyla tamamlamak için tatlı bir rekabete girecek olan ünlüler, izleyicilere hem eğlenceli hem de duygusal anlar yaşatacak.

Renkli Görevler ve Eğlenceli Anlar

‘Dünya Güzellerim Tatilde’ programında ünlüler, otelin çeşitli bölümlerinde görev alacak ve birbirinden zorlu ve eğlenceli görevleri tamamlamaya çalışacaklar. Mutfakta yemek yapmak, resepsiyonda müşteri karşılamak, temizlik yapmak gibi görevlerle izleyicilerin karşısına çıkacak olan Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Seray Sever, tatil konseptiyle birleşen bu eğlenceli anları izleyicilere aktaracaklar.

Çeşme’nin Güzellikleri Ekranlara Taşınacak

Çeşme’nin doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve turistik mekanları, ‘Dünya Güzellerim Tatilde’ programında geniş yer bulacak. Ünlü isimler, Çeşme’nin ünlü plajlarında denizin tadını çıkaracak, tarihi mekanları gezip kültürel zenginlikleri keşfedecekler. Ayrıca Çeşme’nin ünlü restoranlarında Ege mutfağının lezzetlerini tadacak olan ünlüler, izleyicilere hem görsel hem de gastronomik bir şölen sunacak.

Bir yanıt yazın

*