Ercan Saatçi’nin Alaçatı performansı: 90’lar yeniden canlandı

Türk pop müziğine 90’lı yıllardan itibaren yaptığı çalışmalarla renk katan Ercan Saatçi, dün akşam Alaçatı Hayal Kahvesinde sahne aldı. Yaptığı besteler ve seslendirdiği şarkılarla pek çok başarılı işe imza atan Türk pop müziğinin duayen ismi Ercan Saatçi, kendisini dinlemeye gelen hayranlarına unutulmaz bir atmosferde eğlence dolu bir gece yaşattı.

 

Ercan Saatçi’nin Müziği ile Geçmişe Yolculuk

Ercan Saatçi, sahnede hem eski hem de yeni şarkılarını seslendirerek dinleyicilere keyifli anlar yaşattı. Nostalji rüzgarlarının estiği gecede sanatçının seslendirdiği şarkılarla 90’lı yıllara yolculuk eden misafirler, sanatçıya şarkılarda hep bir ağızdan eşlik ettiler. Özellikle “Kar Beyaz” ve “Oyun Bozan” gibi hit parçaları dinleyenler arasında büyük bir coşku yarattı. Eğlence, gece geç saatlere dek devam etti ve hayranları için unutulmaz bir anı olarak hafızalarda yer etti.

Ünlü İsimler de Konserdeydi

Ercan Saatçi’yi izlemeye gelenler arasında yakın arkadaşı ünlü müzisyen Hakan Altun da vardı. Altun, arkadaşlarıyla birlikte kendisine ayrılan locadan sahneyi izleyerek zaman zaman şarkılara da eşlik etti. Bir ara sürpriz yaparak sahneye çıkan Hakan Altun, Saatçi ile birlikte bir düet yaparak geceye renk kattı. Bu özel an, izleyicilerden büyük alkış aldı ve konserin en çok konuşulan anlarından biri oldu.