Ünlü oyuncu Melisa Doğu, Çeşme’de enerji topluyor

Melisa Doğu, sezonun yorgunluğunu atmak için Çeşme’yi tercih etti. Ünlü oyuncu, Takvim Gazetesi’nin haberine göre, kilolarına rağmen kendisiyle barışık olan ve her sene cesurca bikini giyen Melisa Doğu, bu kez mayo giymeyi tercih etti. Doğu, plajda rahat ve mutlu halleriyle dikkat çekti.

Melisa Doğu’nun Çeşme Kaçamağı

Melisa Doğu, sezonun yoğun temposunun ardından dinlenmek için Çeşme’ye geldi. Tatil için Çeşme’yi seçen oyuncu, burada rahatlamak ve enerji toplamak amacıyla zaman geçiriyor. Melisa Doğu’nun tatil boyunca yaşadığı huzur ve keyif, gözlerden kaçmadı.

Cesur ve Kendine Güvenen Tavırlar

Kendisiyle barışık bir yaşam süren Melisa Doğu, her yıl olduğu gibi bu yıl da cesurca mayo giymekten çekinmedi. Plajda rahat hareket eden ve suya tek başına giren Doğu, yüzmeden önce kültürfizik hareketleri yaparak güneşin tadını çıkardı. Ünlü oyuncunun bu doğal ve özgüvenli tavırları, hayranlarının beğenisini kazandı.

Plajda Çocuklarla Eğlenceli Anlar

Melisa Doğu, tatil sırasında arkadaşının kızıyla da vakit geçirdi. Küçük kızı sırtına alıp bir süre yürüyen Doğu sevecen ve eğlenceli anlar yaşadı. Bu samimi ve içten davranışları, etraftaki diğer tatilcilerin de ilgisini çekti.