Çeşme Belediye Başkan Adayı Esat Tanık’tan açıklama: “Kimseyi işinden çıkarmayacağız”

Çeşme’nin gelecek dönem belediye başkanlığı için Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Cumhur İttifakı’nın adayı olarak gösterilen Esat Tanık, son günlerde hakkında çıkan dedikodulara ve dezenformasyonlara karşı bir açıklama yapma ihtiyacı hissetti. Tanık, Çeşme halkına ve belediye çalışanlarına yönelik samimi ve güvence verici mesajlarını paylaştı.

Esat Tanık: “Çeşme için Doğru Yoldayız”

Esat Tanık, kendisine yönelik asılsız iddiaların, projelerinin ve Çeşme için hazırladıkları vizyonun doğru yolda olduğunun bir göstergesi olarak değerlendirilebileceğini belirtti. Kendisinin ve ekibinin, Çeşme’yi yaşanabilir, örnek gösterilecek bir yer haline getirmek için çıktıkları bu yolda, hiçbir belediye çalışanını mağdur etmeyeceklerinin altını çizdi.

Çeşme’nin Evladı Olarak Bir Taahhüt

Tanık, Çeşme’nin bir evladı olarak, tüm belediye çalışanlarını da Çeşme’nin evlatları ve kendilerinin kardeşi olarak gördüğünü ifade etti. Mesai arkadaşlığı yapacakları her bir belediye çalışanının emeğine, alınterine ve liyakatine saygı duyacaklarını vurgulayarak, herkesin ekmeğini artırmak için çalışacaklarını söyledi.

Çalışanların Kefaleti Esat Tanık’ın Şerefi

Tanık, belediye bünyesinde çalışan her personelin ve ailelerinin, kendi şerefi olduğunu belirterek, yönetimi altında hiç kimsenin mağduriyet yaşamayacağının güvencesini verdi. Yapılacak çok iş olduğunun farkında olduklarını ve az konuşup çok iş yapacaklarını, üretken bir belediye olacaklarını dile getirdi.

Bir yanıt yazın

*