Esat Tanık’tan Çeşme esnafına destek mesajı: “Esnafın mutluluğu, Çeşmelinin mutluluğudur”

Çeşme, 31 Mart Yerel Seçimleri’nin yaklaşmasıyla birlikte, politik arenada hareketli günler yaşamaya devam ediyor. Cumhur İttifakı’nın Çeşme Belediye Başkan adayı Esat Tanık, seçim çalışmaları kapsamında ilçenin dört bir yanını dolaşarak, esnaflar başta olmak üzere, yerel halkın sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Tanık’ın bu ziyaretleri, “Esnaf gülerse Çeşmeli güler” şeklindeki samimi yaklaşımı ile dikkat çekiyor.

Çeşme’nin Kültür ve Turizmine Özel Ziyaret

Seçim çalışmalarına hız veren Tanık, Çeşme İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Bu ziyaret, Tanık’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kamuoyuna duyuruldu. Tanık, ziyareti hakkında, “Çeşme İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğü’nü ziyaret ettik. Misafirperverlikleri ve samimi sohbetleri için kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde bir teşekkür mesajı yayınladı. Bu ziyaret, Tanık’ın kültür ve turizme verdiği önemi ve bu alanlardaki gelişimlere katkı sağlama arzusunu gösteriyor.

Esnaf Ziyaretleri ve Samimi Diyaloglar

Başkan Adayı Tanık’ın esnafla olan buluşmaları, kampanyasının en can alıcı noktalarından biri haline geldi. Ildır’da esnafla gerçekleşen buluşma, Tanık’ın sosyal medya hesabından, “Ildır’da esnaflarımızla bir araya geldik. Bol ve bereketli kazançlar diledik. Önce esnafın yüzü gülecek, biliyoruz ki esnaf gülerse Çeşmeli güler” ifadeleriyle paylaşıldı. Germiyan’da yapılan ziyaretlerde de esnafların dertlerini ve taleplerini dinleyen Tanık, her zaman esnafın yanında olduğunu vurguladı.

Çeşme İçin Birlikte Çalışma Mesajı

Esat Tanık’ın esnaflarla buluşmalarındaki temel mesajı, esnafın mutluluğunun, Çeşme’nin genel mutluluğuna doğrudan etki ettiği yönünde. Tanık, esnafın ilçenin ekonomik ve sosyal yapısındaki önemli bir direk olduğunun altını çizerek, onların sorunlarını dinlemeye ve çözüme kavuşturmaya yönelik bir yönetim anlayışı benimseyeceğini belirtiyor.

Bir yanıt yazın

*