Limon Bahçesi Sanat Günleri 4 Ekim’de başlıyor

Limon Bahçesi Sanat Günleri

Alaçatı’nın sanat dolu etkinliklerinden biri olan “Limon Bahçesi Sanat Günleri”, sanatseverlere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. İşte etkinlikle ilgili detaylar:

Onur Çanka
Onur Çanka

Karma Sergi: 4-8 Ekim

Sanatın farklı disiplinlerini bir araya getirecek olan bu karma sergi, sanatçılar ve izleyiciler için bir buluşma noktası olacak. Sergide, deneyimli sanatçılar Begüm Ahu Ağlaç, Mısra Sarıca, Mehmet Can Ağlaç ve Onur Çanka’nın eserleri yer alacak. Bu eserler; duygu, düşünce ve estetiğin benzersiz bir birleşimini sunacak.

Begüm Ahu Ağlaç
Begüm Ahu Ağlaç

4 Ekim: Açılış Kokteyli

Etkinliğin başlangıcı olan 4 Ekim’de, saat 17:00’da gerçekleştirilecek açılış kokteyliyle katılımcılarla buluşulacak. Sanatseverler, sanatçılarla tanışma fırsatı bulacak, eserler hakkında bilgi alabilecek ve birlikte vakit geçirebilecekler.

Mehmet Can Ağlaç
Mehmet Can Ağlaç

5 Ekim: Tolga Kulak Solo Keman Resitali

5 Ekim’de, saat 18:00’de, Tolga Kulak, solo keman resitaliyle dinleyicilerin karşısına çıkacak. Kulak’ın duygu yüklü performansı, müzikseverlere unutulmaz bir akşam vaat ediyor.

Tolga Kulak
Tolga Kulak

6-7 Ekim: Simge Günsan Tiyatro Oyunları

Tiyatro, insanın iç dünyasını, duygularını ve düşüncelerini en etkili şekilde dışa vurduğu sanat dallarından biridir. 6 ve 7 Ekim’de, saat 18:00’de Simge Günsan’ın performansıyla sahnelenecek tiyatro oyunları, izleyicilere duygu dolu anlar yaşatacak.

Simge Günsan
Simge Günsan

Etkinlik Adresi ve İletişim Bilgileri

Tüm bu değerli etkinlikler, 12031 sokak no: 15 Hacımemiş Alaçatı Çeşme adresindeki Alaçatı Limon Bahçesi’nde gerçekleştirilecektir. Sanatseverlerin bu etkinlikleri kaçırmamalarını tavsiye ederiz.


Sonuç olarak, Alaçatı Limon Bahçesi Sanat Günleri, sanatseverler için kaçırılmaması gereken bir etkinlik sunuyor. Hem görsel hem de işitsel sanatların bir araya geldiği bu organizasyonda, farklı disiplinlerden eserlerin bir arada sergilendiği karma bir atmosfer hakim. Özgün eserler, etkileyici performanslar ve sanatçılarla bir araya gelme fırsatı sunan bu etkinlik, her yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaretçilerini bekliyor

Bir yanıt yazın

*