Selim Bayraktar’ın ‘Veda Mektubu’ sonrası Çeşme tatili

Selim Bayraktar ve Emel Karaköse

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Veda Mektubu’, pazartesi akşamları izleyicisiyle buluşmaya devam ederken, her bölümde izleyicilerini etkileyen ‘Ziya’ karakteri ile Selim Bayraktar büyük bir beğeni topladı. Bu başarılı yapım, tam 24 bölüm boyunca ekrana gelerek, tüm Türkiye’nin gündemine oturdu.

Başarılı Finalin Ardından Çeşme’ye Kaçış

‘Veda Mektubu’, finişiyle izleyicilerini hem hüzünlendirdi hem de memnun bıraktı. Finalin ardından setin yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen Selim Bayraktar, soluğu Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinden biri olan Çeşme’de aldı.

Selim Bayraktar ve Emel Karaköse
Selim Bayraktar ve Emel Karaköse

Alaçatı’da Dost Buluşması

Selim Bayraktar, tatilinin ilk durağı olarak Alaçatı’yı tercih etti. Alaçatı’nın tarihi sokakları, eşsiz denizi ve sıcak insanları ile ünlüdür. Ünlü oyuncu, burada sevdiği dostlarıyla bir araya geldi. Eğlenceli anlar yaşanırken, bu keyifli buluşma, önceki akşam Alaçatı’da bulunan popüler bir mekanda gerçekleşti.

20 Yıllık Mutlu Evlilik

Selim Bayraktar, sadece profesyonel hayatında değil, özel hayatında da oldukça başarılıdır. 20 yılı aşkın süredir Emel Karaköse ile mutlu bir evlilik yaşayan Bayraktar, bu özel tatilini eşiyle birlikte geçiriyor. İkilinin mutluluğu objektiflere de yansıdı. Ünlü çift, tatillerinden kareleri sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaştı.

Selim Bayraktar ve Emel Karaköse
Selim Bayraktar ve Emel Karaköse

Emel Karaköse’nin Sosyal Medya Paylaşımı

Emel Karaköse, tatilinin en güzel anlarını hayranlarıyla paylaşmayı ihmal etmedi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı. İkilinin samimi pozları, hayranları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Bir yanıt yazın

*