Turkcell Platinum müşterileri için yarı fiyatına Çeşme ve Bodrum beach indirimleri

Fly-Inn Beach

Turkcell Platinum müşterileri, Çeşme’deki Fly-Inn Beach ve The Beach of Momo’ya %50 indirimle girebiliyor. Müşterilere özel soğuk içecek ve fizy müzik listeleri ayrıcalığı da sunuluyor. Bodrum’da ise Cape Bodrum Luxury Hotel & Beach‘e %30 indirim fırsatıyla giriş yapabilen müşterilere soğuk kahve hediye ediliyor.

Turkcell ve Fizy İşbirliğiyle Müzik Dolu Yaz

Beachlerde, fizy’nin müzik listelerinden 3 şarkı dinleyen Turkcell Platinum müşterileri, kampanya kapsamında bir adet soğuk içecek ayrıcalığından faydalanıyor. Bu yaz Çeşme’deki Fly-Inn Beach ile The Beach of Momo’ya %50 indirim ayrıcalığıyla giren Turkcell Platinum müşterileri, hediye içecek ikramıyla karşılanıyor.

DJ Performansları ve Eğlence

Yaz başından beri The Beach of Momo‘ya gidenler, fizy’nin DJ alanında sahne alan Gizem Kömürcü, Tankut Karakurt ve Andreas Moles‘i dinleme imkanı buldu. Bodrum’da geçen yıl olduğu gibi bu yıl da fizy’nin müzik listelerinden 3 şarkı dinleyenler soğuk içecek kazanabiliyor. 2 yıldır fizy ile Turkcell ayrıcalığını yaşayanlar, DJ Gökhan Aydoğmuş, Bülent Özdemir ve Gökçe ile eğleniyor.

Fly-Inn Beach
Fly-Inn Beach

Bodrum Özel İndirimleri ve Etkinlikler

Cape Bodrum Luxury Hotel & Beach’e girişlerde %30 indirim fırsatından yararlanan müşterilere soğuk kahve hediye ediliyor. Müşteriler, yaz başından beri DJ ve Full Moon partilerine katılabiliyor. 30 Ağustos’ta DJ Erkut Sezer ve Kaan Küce, Cape Bodrum’da, Aydın Katırcıoğlu ise Full Moon Party’de sahne alacak.

TV+ ile Açık Hava Sinemasının Tadını Çıkarın

Tatilciler, TV+’ın açık hava sinemasıyla yazlık sinema keyfini de yaşıyor. 20 Ağustos’ta “Brad’s Status“, 27 Ağustos’ta “Bohemian Rhapsody“, 3 Eylül’de “Love & Other Drugs“, 10 Eylül’de “Fight Club“, 17 Eylül’de “All Roads Lead to Rome” filmseverlerle buluşacak.

Turkcell Platinum Ayrıcalıkları Nelerdir?

Turkcell Platinum müşterileri, sadece beach indirimleri değil, ayrıca özel müşteri hizmetleri, hızlı ve öncelikli hizmet, yurt dışında da geçerli avantajlı tarifeler gibi birçok fırsattan yararlanabiliyor. Ayrıca, ücretsiz havalimanı transferi, yurt dışı seyahatlerinde lounge erişimi ve yurt içi dışı ekstra internet paketleri gibi ayrıcalıklar da sunuluyor.

Turkcell Platinum Nasıl Olunur?

Turkcell Platinum müşterisi olmak için belirli bir harcama limitini aşan Turkcell müşterileri, Platinum Müşteri Hizmetleri’ne başvurarak bu ayrıcalıklı dünyanın kapılarını aralayabilir. Bunun dışında, Turkcell’in çeşitli kampanyalarıyla da Platinum müşteri statüsü kazanmak mümkün oluyor.

Bir yanıt yazın

*