Swissôtel Resort & Spa, Çeşme’nin Yılbaşı Programı açıklandı: Yılbaşı gecesinin büyüsü Swissôtel Çeşme’de yaşanacak

Swissôtel Resort & Spa, Çeşme’nin heyecanla beklenen yılbaşı programı, misafirlerine unutulmaz bir deneyim vadediyor. 2023 yılına veda ederken, 2024’ü karşılamaya hazırlanan bu özel mekanda, müzik, lezzet ve eğlencenin doruklarına ulaşacaksınız.

29 Aralık: Thai Tayfun ile DJ Performansı

Yılbaşı etkinliklerinin ilk günü, 29 Aralık Cuma akşamı 21:30’da başlıyor. Thai Tayfun’un benzersiz DJ performansı ile geceye enerjik bir başlangıç yapacaksınız.

30 Aralık: Şampiyonlar Fasıl ile Rakı Gecesi

30 Aralık Cumartesi akşamı 20:30’da, Türk müziğinin eşsiz melodileri eşliğinde, rakı gecesinin keyfini çıkaracaksınız. Şampiyonlar Fasıl grubunun muhteşem performansı ile geleneksel Türk akşamının tadını çıkarın.

31 Aralık: Yılbaşının Zirvesi

Yılbaşının en özel gecesi, 31 Aralık Pazar günü başlıyor. Saat 19:30’da Cumhuriyet fuaye alanında düzenlenecek olan karşılama kokteyli ve çello dinletisi ile geceye zarif bir giriş yapacaksınız. 20:30’da başlayacak olan DJ performansı ile ritminizi bulacak, 21:30’da Aybüke Albere’nin gala yemeği eşliğinde göz kamaştırıcı bir geceye şahit olacaksınız. Gece yarısı, yeni yılın ilk saatlerinde DJ performansı ile eğlence zirveye ulaşacak.

01 Ocak: Yeni Yıl Brunch’ı

Yeni yılın ilk günü, 01 Ocak Pazartesi sabahı 11:00 – 14:30 saatleri arasında, zengin bir Brunch menüsü ile yeni yılın ilk saatlerini lezzetle karşılayın.

Funny Fox Kids Club: Çocuklar İçin Eğlence Dolu Anlar

Ebeveynler yılbaşı gecesinin tadını çıkarırken, Funny Fox Kids Club, küçük misafirler için eğlenceli aktiviteler sunacak. 17:00 – 01:00 saatleri arasında, çocuklar uzman eğitmenler eşliğinde keyifli zaman geçirecekler.

Rezervasyon Detayları

Yılbaşı gala yemeği için masa oturma düzeni, rezervasyon tarih sırasına göre yapılacak. Unutulmaz bir yılbaşı deneyimi için yerinizi ayırtmayı unutmayın.


Swissôtel Resort & Spa, Çeşme’nin bu özel yılbaşı programı, herkes için benzersiz ve unutulmaz anlar vadediyor. Müzik, lezzet ve eğlencenin bir arada olduğu bu eşsiz deneyimi kaçırmayın. Siz de bu özel geceye katılarak yeni yılı eğlence ve şıklıkla karşılayın. Bu yılbaşını unutulmaz kılmak için Swissôtel Çeşme sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

*